Systém zásuvek

LEGRABOX Elegance v pohybuLEGRABOX – elegance v pohybu

Typické pro tento elegantní Box systém jsou štíhlý, přímočarý design a obzvlášť vysoký komfort pohybu. Za svou velice střídmou řeč tvarů byl již mnohokrát vyznamenán na mezinárodní úrovni.

LEGRABOX je všestranný stejně jako samotné téma bydlení a využít se dá ve všech oblastech bydlení i dalších. K němu výborně pasuje nový, k designu LEGRABOX speciálně sladěný, systém vnitřního členění AMBIA-LINE. Pro harmonické začlenění do všech místností bytu či domu.

Rovné a uzavřené boční stěny Elegantní Box systém

Přímočarý. Jednoduchý. Štíhlý. LEGRABOX Vás úžasně nadchne díky elegantnímu designu bočnic a jejich spojením s nejmodernější technikou.

Nová korpusová lišta pro LEGRABOXFascinující technika

S úplně novým vodicím systémem poskytuje LEGRABOX ještě vyšší komfort pohybu.

 TANDEMBOX

TANDEMBOX – 2 linie sortimentu s rozličným pojetím tvarů a forem

TANDEMBOX, osvědčený Box systém z kovu, skýtá nejrozmanitější možnosti designu. Můžete si vybrat ze 3 různých linií sortimentu. TANDEMBOX intivo, TANDEMBOX antaro a TANDEMBOX plus. Všechny 3 výrobkové řady představují velice široké spektrum využití: od standardních řešení až po speciální využití.

Základ 3 výrobkových řad stále představuje korpusová lišta TANDEMBOX. Ta zajistí lehký chod a vysoký komfort pohybu.

Lehký chod s osvědčenou korpusovou lištou TANDEMBOXKorpusová lišta TANDEMBOX

Milionkrát osvědčená korpusová lišta TANDEMBOX Vás přesvědčí díky úžasně lehkému chodu. Zavírání měkce a tiše zajistí BLUMOTION.

 

Individuální provedení a uspořádání výsuvů s TANDEMBOX intivo2 linie sortimentu

TANDEMBOX intivo znamená nové možnosti pro individuální provedení a uspořádání výsuvů. Díky individuálním možnostem realizace designu bude Vaše kuchyň jedinečná i uvnitř.

 

 

TANDEMBOX antaro s hranatým relingem

Pro TANDEMBOX antaro je příznačná jasná a střídmá řeč tvarů a forem. Barevná univerzálnost všech komponent podtrhuje a zvýrazňuje střídmost a strohost designu.

 

Zdroj: http://www.blum.com/cz/cs/01/30/10/