SPACE TOWER

larder_unit_consumables5

SPACE TOWER – potravinová skříň pro nejvyšší nároky

SPACE TOWER budí nadšení díky lehkému, snadnému přístupu, enormnímu množství místa pro zásoby, a dá se realizovat pro všemožné individuální potřeby. Promyšlená potravinová skříň Vám tak optimálně pomůže při Vaší každodenní práci v kuchyni.

Pro univerzální přístup

Plné výsuvy, které se otevřou každý jednotlivě, umožní dobrý výhled dovnitř a přímý přístup k uloženým předmětům – a to ze 3 stran. Předměty se dají pohodlně vyndat ven nahoru. Protože se při obsluze potravinové skříně není nutné jakkoli namáhat a vynakládat úsilí, je používání hračka.

Pro spoustu ukládaných předmětů

Úložný prostor, který je tu k dispozici, využijete nejlépe ve SPACE TOWER. Vysoké a uzavřené korpusy zajistí bezpečné uložení a důmyslné urovnání zásob. Variabilní systémy vnitřního dělení se postarají o pořádek a stabilitu uložených předmětů. Každý výsuv unese až celkovou hmotnostní zátěž 70 kg.

Pro rozmanité možnosti

SPACE TOWER je variabilní z hlediska výšky, šířky i hloubky, a dá se modifikovat vždy podle daných potřeb úložného prostoru. V této praktické potravinové skříni je tak využit každý milimetr dostupného prostoru a místa. Další individuální uspořádání a pojetí potravinové skříně s pomocí nejrůznějších technologií pohybu.

Dělení vnitřního prostoru pomocí systému AMBIA-LINE.

spacetower_pantry Blum_lbx0324_4 Blum_lbx0278_4 Blum_lbx0324_2 Blum_lbx0276_4

Zdroj: http://www.blum.com/cz/cs/03/26/10/10/