SPACE CORNER

corner-velkaSPACE CORNER Ergonomické řešení rohové skříňky

Inovativní řešení pro dokonalé využití místa v rohu

Právě to místo, které roh místnosti skýtá, často využíváme jen velice málo nebo dokonce moc špatně. Alternativu konvenčních řešení rohových skříněk, která je z uživatelského hlediska nanejvýš příjemná, představuje SPACE CORNER. Prostor skvěle zužitkujeme s plnými výsuvy a na uložené předměty sem pak dosáhneme jedním pohybem ruky, aniž bychom se pro ně museli shýbat.

Sortiment

U SPACE CORNER je možné využít standardní komponenty. Kromě Box systému TANDEMBOX můžete využít rovněž dřevěné zásuvky s vodicími systémy MOVENTO nebo TANDEM. Z hlediska rozměrů je realizace skříňky variabilní. Doporučená šířka se pohybuje mezi 900 mm a 1200 mm.

cornerOptimální využití prostoru v rohu

V rohu je často umístěna pracovní deska. S pravoúhlými plnými výsuvy je k pracovním pomůckám a spoustě dalších předmětů neustále dobrý přístup, proto je budete mít pokaždé po ruce tam, kde budou zrovna zapotřebí. Systém vnitřního dělení ORGA-LINE vytvoří uvnitř skříňky ještě více pořádku a dokonalejší přehled.

corner-2-odsavecMožné využití standardních čel

SYNCROMOTION umožňuje použít standardní čela bez dalšího zpracování navíc. Při otvírání se čela zásuvek sklápějí dovnitř, aby se nedotkla čílek sousedního korpusu. Při zavírání se čela měkce a tiše zase vracejí zpět do výchozí pozice.

corner-vysoka-kvalitaVysoká kvalita pohybu

Otevřít i plně naložené výsuvy je hračka; mají úžasně lehký chod a s BLUMOTION je zavřete měkce a tiše. Výsuvy unesou zátěž až 65 kg. SPACE CORNER se dá nakombinovat i s otvíráním SERVO-DRIVE.

Plánování a zpracování

Aby SPACE CORNER budil ještě více údivu jakožto praktické řešení, má k dispozici rozličné vychytávky pro plánování a zpracování. Stejně jako všechny Box systémy nabízí SPACE CORNER možnosti seřízení a nastavení ve třech směrech pro krásné schéma mezer.

Zdroj: http://www.blum.com/cz/cs/01/80/20/