Skleněné zástěny

grafosklo-zetkova

Skleněné zástěny jsou ukázkou moderního využití skla. Jedná se o hladké celobarevné sklo nebo sklo s grafikou, kterou si můžete vybrat sami tak, aby byla v souladu s designem Vaší kuchyně i Vaším vkusem. Dokáže neuvěřitelně rozjasnit celý prostor a zvednout jej o třídu výš.

Skleněná zástěna:

  • Lacobel – jednobarevné sklo (na zadní stranu je nanesen vysoce kvalitní barevný lak),
  • Grafosklo – ze zadní strany má nalepenou fototapetu.

Skleněné plotny používané pro kuchyňské zástěny jsou vyráběny v tloušťce 6 až 8 mm a jsou kalené. Touto úpravou se totiž mnohonásobně zvýší pevnost skla, které se stává až pětkrát odolnějším vůči nárazu. Jeho rozbití je tedy při běžném užívání téměř nemožné. Nevadí mu vyšší teplota za indukční a sklokeramickou varnou deskou ani tepelné šoky z prskání vařícího oleje, je odolné proti škrábancům. Díky všem těmto vlastnostem jej můžeme považovat za sklo bezpečnostní. Za plynové varné desky je možné aplikovat pouze jednobarevné sklo Lacobel.

Pokud nahradíte tradiční keramický obklad se spárami celistvou skleněnou plochou, dodáte vaší kuchyni příjemný a netradiční vzhled. Obklad je vyroben z jednoho kusu, proto je i jeho údržba jednoduchou záležitostí.

Skleněné desky se vyrábějí v maximálních rozměrech 1,6 x 2,8 metru. Motiv si určíte sami. Dá se použít vlastní fotografie (min. 300 dpi) nebo si můžete vybrat z motivů, které nabízí internetová fotobanka www.shutterstock.com.

Pro názornější představu se můžete podívat na konfigurátor dekorů firmy JAP na www.grafosklo.cz.

Skleněný prvek je možno využít také jako designový prvek do vestavných skříní.

Obklady ze skla dodáváme pouze k námi vyráběným kuchyním a vestavným skříním.

Skleněný obklad – originální moderní řešení, které má šmrnc.14886340_1503031629713051_965474307_n